Piotr BuczekKierownik kliniki / Personel medyczny

Wykształcenie

Dyplom specjalisty z Rozródu Zwierząt 2002
Dyplom specialisty Chorob Psów i Kotów 2014
Zezwolenie do wykonywania inseminacji

Doświadczenie

Piotr Buczek ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w AR-T w Olsztynie 1996 roku. Po uzyskaniu dyplomu podjął prace zawodowa jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje. W roku 2002 ukończył szkolenie podyplomowe i uzyskał tytuł specjalisty w rozrodzie zwierząt a w 2014 również specjalisty w zakresie chorób psów i kotów.W Szwecji pracuje od 2004 roku. W AlfaVeta pełni obowiązki kierownika kliniki, zajmuje się jednocześnie wszystkimi działami medycyny weterynaryjnej. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne, zajmuje się również diagnostyka, interna i terapia laserowa ale najbardziej lubi prace związana z rozrodem zwierząt. Dyplom specjalisty z Rozródu Zwierząt 2002 Dyplom specialisty Chorob Psów i Kotów 2014

Izabela Chacinska BuczekZootechnik / Assystentka weterynaryjna / Kierownik kliniki / Administracja

Wykształcenie

Agronomexamen 1996

Doświadczenie

Izabela Chacińska Buczek z wykształcenia jest zootechnikiem, studia ukończyła w Warszawie w 1996 roku. Po studiach pracowała w PAN a od 2004 roku w klinice weterynaryjnej.Zarówno studia jak i praca naukowa przygotowały ja do zajmowania się zagadnieniami z zakresu zoologii, zoopsychologii, chowu i hodowli zwierząt, ich dietetyki i żywienia,kształtowania ich środowiska bytowego , rozrodu oraz metod hodowli i pielęgnacji zwierząt.

Dominika StanczykowskaLekarz weterynarii

Wykształcenie

Uzyskała dyplom Lekarza weterynarii w roku 2011

Doświadczenie

ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Po uzyskaniu tytułu lekarza weterynarii w 2011 roku rozpoczęła pracę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w swoim rodzinnym Tomaszowie Mazowieckim, gdzie z dużym zaangażowaniem dbała o zdrowie ponad 120 psów (oraz kilku kotów). Tam zdobyła cenne doświadczenie w radzeniu sobie z psim lękiem i różnymi zaburzeniami behawioralnymi u zwierząt. Jednocześnie praktykowała w pobliskiej lecznicy specjalizującej się w leczeniu małych zwierząt. W Szwecji jako weterynarz pracuje od 2017 roku, od początku związana jest z kliniką AlfaVeta. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób psów i kotów, w szczególności stomatologią.

Wiktor NowakLekarz weterynarii

Wykształcenie

Ukończył studia w 2019 roku uzyskując dyplom lekarza weterynarii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

Doświadczenie

Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas różnych wymian międzyuczelnianych i szkoleń m.in. we Francji, Maroko i Malezji, będąc aktywnym członkiem IVSA. Odbył roczną praktykę w Uniwerstyteckim Szpitalu w Kordobie. Od początku swojej kariery naukowej i zawodowej praktykował w rodzinnym mieście. Z AlfaVeta współpracuje od 2018 roku. Jego ulubione dziedziny weterynarii to chirurgia miękka, stomatologia i anestezjologia.

Miłosz RaczyńskiLekarz weterynarii / Behawiorysta zwierząt towarzyszących COAPE

Wykształcenie
Dyplom lekarza weterynarii 2020r.
DipCABT Diploma (Advanced Diploma in Practical Aspects of Companion Animal Behaviour and Training) 2019r.

Doświadczenie

Miłosz Raczyński ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2020r. Od 2018r. do końca studiów pracował w Poliklinice Weterynaryjnej w Olsztynie. Wcześniej jako wolontariusz był związany z innym gabinetem weterynaryjnym w Olsztynie, mającym pod swoją opieką pobliskie schronisko dla zwierząt. W latach 2018/2019 Miłosz ukończył stacjonarny kurs dyplomowy COAPE (Centre of Applied Pet Ethology) nadający międzynarodowe kwalifikacje behawiorysty zwierząt towarzyszących. W trakcie studiów Miłosz spędził łącznie 5 miesięcy w Szwecji w klinice AlfaVeta, gdzie jako praktykant zapoznał się z tutejszymi standardami opieki i leczenia psów i kotów.

Martyna Anna HanssonRecepcjonistka / Assystentka weterynaryjna

Doświadczenie

Martyna jest wykwalifikowa groomerka i technikiem weterynarii. Obecnie pracuje przede wszystkim jako recepcjonistka .Martyna z checia pomoze Panstwu w wyborze odpowiedniej karmy i srodkow pielegnacji siersci dla domowego ulubienca.

Michelle StojanovicRecepcjonistka / Assystentka weterynaryjna
Wykształcenie

Helsingborgs Ridgymnasium z profilem konnym

Doświadczenie

Michelle jest absolwentka Ridhymnasium o profilu kon i jezdziec,ale Uwielbia wszystkie zwierzeta. Moga Panstwo liczyc zawsze na mila obsluge ze strony Michelle jak rowniez uzyskac pomoc w zamowieniu wizyty.

HanusiaUciekinerka i maskotka kliniczna

Wykształcenie

Wyżsa szkoła szczekania

Doświadczenie

Bardzo doświadczona

Scroll Up