Piotr BuczekKierownik kliniki / Personel medyczny

Wykształcenie

Dyplom specjalisty z Rozródu Zwierząt 2002
Dyplom specialisty Chorob Psów i Kotów 2014
Zezwolenie do wykonywania inseminacji

Doświadczenie

Piotr Buczek ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w AR-T w Olsztynie 1996 roku. Po uzyskaniu dyplomu podjął prace zawodowa jednocześnie podnosząc swoje kwalifikacje. W roku 2002 ukończył szkolenie podyplomowe i uzyskał tytuł specjalisty w rozrodzie zwierząt a w 2014 również specjalisty w zakresie chorób psów i kotów.W Szwecji pracuje od 2004 roku. W AlfaVeta pełni obowiązki kierownika kliniki, zajmuje się jednocześnie wszystkimi działami medycyny weterynaryjnej. Przeprowadza zabiegi chirurgiczne, zajmuje się również diagnostyka, interna i terapia laserowa ale najbardziej lubi prace związana z rozrodem zwierząt. Dyplom specjalisty z Rozródu Zwierząt 2002 Dyplom specialisty Chorob Psów i Kotów 2014

Izabela Chacinska BuczekZootechnik / Assystentka weterynaryjna / Kierownik kliniki / Administracja

Wykształcenie

Agronomexamen 1996

Doświadczenie

Izabela Chacińska Buczek z wykształcenia jest zootechnikiem, studia ukończyła w Warszawie w 1996 roku. Po studiach pracowała w PAN a od 2004 roku w klinice weterynaryjnej.Zarówno studia jak i praca naukowa przygotowały ja do zajmowania się zagadnieniami z zakresu zoologii, zoopsychologii, chowu i hodowli zwierząt, ich dietetyki i żywienia,kształtowania ich środowiska bytowego , rozrodu oraz metod hodowli i pielęgnacji zwierząt.

Dominika StanczykowskaLekarz weterynarii

Wykształcenie

Uzyskała dyplom Lekarza weterynarii w roku 2011

Doświadczenie

ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Po uzyskaniu tytułu lekarza weterynarii w 2011 roku rozpoczęła pracę w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w swoim rodzinnym Tomaszowie Mazowieckim, gdzie z dużym zaangażowaniem dbała o zdrowie ponad 120 psów (oraz kilku kotów). Tam zdobyła cenne doświadczenie w radzeniu sobie z psim lękiem i różnymi zaburzeniami behawioralnymi u zwierząt. Jednocześnie praktykowała w pobliskiej lecznicy specjalizującej się w leczeniu małych zwierząt. W Szwecji jako weterynarz pracuje od 2017 roku, od początku związana jest z kliniką AlfaVeta. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób psów i kotów, w szczególności stomatologią.

Miriam DabrowskaLekarz weterynarii

Wykształcenie

Miriam otrzymała dyplom lekarza weterynarii w 2019 roku. Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Doświadczenie

Miriam przez dwa lata pracowała na oddziale intensywnej terapii oraz jako lekarz ambulatoryjny w całodobowej klinice w Gdańsku (2019-2021). W 2021 roku wraz z rodziną przeprowadziła się do Kopenhagi i rozpoczęła pracę w klinice dla zwierząt towarzyszących, pracowała głównie podczas wizyt domowych. Swoją szwedzką autoryzację dyplomu otrzymała w 2022 roku i rozpoczęła pracę w Klinice Alfaveta. Jej zainteresowania zawodowe to diagnostyka i leczenie chorób wewnętrznych psów i kotów oraz medycyna ratunkowa. W czasie wolnym lubi uprawiać sporty wodne i spędzać czas na świeżym powietrzu. W zaciszu domowym bardzo lubi malować akwarelami i bawić się za swoim kotem.

Martyna Anna HanssonRecepcjonistka / Assystentka weterynaryjna

Doświadczenie

Martyna jest wykwalifikowa groomerka i technikiem weterynarii. Obecnie pracuje przede wszystkim jako recepcjonistka .Martyna z checia pomoze Panstwu w wyborze odpowiedniej karmy i srodkow pielegnacji siersci dla domowego ulubienca.

Michelle AtanasovaRecepcjonistka / Assystentka weterynaryjna
Wykształcenie

Helsingborgs Ridgymnasium z profilem konnym

Doświadczenie

Michelle jest absolwentka Ridhymnasium o profilu kon i jezdziec,ale Uwielbia wszystkie zwierzeta. Moga Panstwo liczyc zawsze na mila obsluge ze strony Michelle jak rowniez uzyskac pomoc w zamowieniu wizyty.

HanusiaUciekinerka i maskotka kliniczna

Wykształcenie

Wyżsa szkoła szczekania

Doświadczenie

Bardzo doświadczona